Mé druhé já

27. prosince 2015 v 10:13 | Natuss |  Téma týdne
Každý z nás má svoji druhou stranu, i když né každý to přizná. U mě je to podobně. Jsem typ člověka co s chová v každém kolektivu jinak, proto je težké mě doopravdy poznat. Řeknu vám, že i nejlepší kamarádka neví jaká jsem. S něktrými lidmi jsem více otevřená, uvolněná, a prostě svá, ale s jínými dokážu být tichá a s sebevědomím na bodu mrazu. Stále čekám na den, kdy budu sama se sebou spokojená. Někteří to nechápou, já jo. Myslím si to totiž, že tohle se týká, každého z nás.

Například moje spolužačka - říkejme jí třeba Týna. Týna měla vše na co si vzpomenula, od Iphona až po velmi krásné značkové oblečení, podle tohodle by jste řekli, že to bude třeba nějaká namyšlená blbka, či sympatická slušnačka, ale ne. Týna byla taková tichá myška, která se nikdy moc nevyjadřovala a nechávala se lehko ovlivňovat. A toho mí drazí spolužíci začali zneužívám a Tynku šikanovat. Nebo spíš dělat to co jí vadí, ale nikdy neřekla ne.

Jednou jsem ji ale potkala v Olympii, byla s partou tří kluků, a málem bych ji nepoznala. Krásná, namalovaná, veselá, prostě něco co bych do ní neřekla. Když mě uviděla zpaniařila, čekala jsem, že začne pomlouvat, ale ne.

"Ahoj" řekla mi... a tak začalo něco o čem mě v životě nenapadlo, že se stane. Kluci už poté museli jít, tak jsme se s Tynkou domluvili, že pujdeme na něco k jídlu a potom i nakupovat. V Olympii jsme strávili asi čtyři hodiny, poté co kluci odešli. Když jsme se vrátily, zjistila jsem, že bydlí ve stejné čtvrti jako já.

A takhle vzniklo krásné přátelství, které vydrželo dodnes, i když jsme každá někde jinde, ale pořád se vídáme. Tynka už je své druhé já, to pravé s velkým sebevědomím. I přesto, že pár dní trvalo, než se Tynka donutila být taková i ve škole, říct ne.

Love ya, Natuss
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Berenika Berenika | E-mail | Web | 27. prosince 2015 v 15:16 | Reagovat

Tohle znám. :3 A oni kolikrát lidé, do kterých bychom to vůbec neřekli, jsou ti nejlepší. Jen nás k nim musí popostrčit ta správná náhoda.

2 natuslovely natuslovely | 28. prosince 2015 v 10:00 | Reagovat

[1]: Přesně tak :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama