Daily vlog - 28.12.2015

28. prosince 2015 v 21:15 | Natuss |  Daily vlogs
9:04 - Dneska jsem se vzbudila celkem brzo na to, že jsou prázdniny a kolikrát spím až do oběda. Vstávala jsem kolem 8 hodiny a jako vždy jsem jako první popadla noťas a surfovala po netu, taky jsem zjistila, že si včera můj blog projelo 12 lidí, což mě velmi potěšilo, na to, že jsem se sem přidala včera, je to víc než si mohu přát. Teď si pujdu udělat nějakou tu snídani.

9:37 - Tak snídani mám hotovou, ještě jsem teda předtím koukla na jeden díl spongebooba. Udělala jsem si mátový čaj a ovesnou kaši z čokoládou a nakrájeným banánem. Asi si k tomu pustím nějaký ten film či vlog na youtube.

10:15 - Dokoukala jsem spoustu videí co kdo dostal k Vánocům... :D A asi si pujdu číst. Potřebuji změnšit tu hromadu ještě nepřečtených knížek.

10:40 - Prečetla jsem si pár stránek z mé nové knížky Elity... přečetla jsem už Selekci a prý je to skvělá triilogie tak uvidíme, zatím mě to docela baví. Brácha mě právě presvědčil abych si s ním zahrála nějakou videohru, lego batman 3, tak jdeme na to :D

12:42 - Už jsem se dlouho nehlásila, ale během těch dvou hodinek, jsem krom hraní, stihla napsat dva články, jeden si už mužete přečíst v tuto dobu a to novoroční předsevzetí a ten druhý je top 5 a to budu dodělávat asi zítra, uvidíme. Už mi totiž chybí jen a jen nafotit nějaké věci. Teďka se už pujdu jn obléct, učesat, a namalovat, a vyrážím na bruslení. :)

13:06 - Tak hotovo ! Jsem namalovaná, učesaná a oblečená, oblékla jsem si černé kalhoty do pasu, croptop, a můj oblíbený šedý svetr z Tchiba. Teď už jen přemýšlím co budu dělat, autobus mi jede až skoro za třičtvrtě hoďky… Asi nafotím to co potřebuji do článku, co jde udělat dnes neodkládej na zítřek. Jdeme na to!

13:15 - Nafoceno ! :) Teď už to jen doupravit a dát do článku.

13:25 - Článek už je vydaný, doufám že se vám líbí. A celou dobu mezitím upravováním článku, se brácha bavil tím, že dělal yogu na baloně, a přitom pořád padal.

19:44 - Už jsem přijela z olympie, bylo to super ale celkově jsme bruslili jen 20 minut :D , zbytek jsme prochodily po Olympii a dokonce jsme jeli do Vaňkovy a pak zase zpátky :D Až mám z toho puchýře na nohou. Dokoupila jsem ještě malý dárek pro mojí kamarádku, ano, až ted, protože zítra si je předáváme. A taky bubble tea, musím vám velmi doporučit detoxikační grapfruitový, a mattoni schorle, kterou vypiji asi tedka, protože jsem se ji během té skoro hodinové cesty domů ani nedotkla… Tedka se už asi jen navečeřím a mezitím projedu všechno na internetu…

20:01 - Dovečeřela jsem, měla jsem kuřecí prsa s nivou a broskvemi… mňam… Koukala jsem na skvělou youtuberku Jane de Cooper, tak jestli ji neznáte, doporučuji zkouknou a asi si pujdu číst, a začnu psát článek, prozradím "jak se učit"… Myslím si, že se to bude zvlášt na leden velmi hodit. :)


20:27 - Právě jsem dopsala první část článku jak se učit, takže ho můžete čekat asi někdy zítra večer :)


21:13 - Dnes už asi ukočím tento daily vlog, protože už vlasně nic jiného než válet se v posteli a koukat na hunger games nebudu, takže se s vámi pro dnešek rozloučím

Love ya, Natus 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama